Oferty pracy

Aktywnie współpracujemy z lubelskimi ośrodkami naukowymi, m.in. z  Politechniką Lubelską oraz Wydziałem Chemii  Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Dotychczasowa współpraca zaowocowała ciekawymi tematycznie pracami magisterskimi. Z ogromną otwartością przyjmujemy do naszej firmy także stażystów i praktykantów.

Staże w NOYEN

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem pierwszych doświadczeń zawodowych i praktycznych umiejętności,  jeśli chcesz wkroczyć na rynek pracy mając już pewien bagaż doświadczeń i osiągnieć, a zarazem jesteś gotów na odbycie dłuższego niż 3 miesiące stażu (w tym stażu finansowanego poprzez Urzędy Pracy),  zapoznaj się ze specyfiką naszej firmy oraz wybierz odpowiednią dla Ciebie ofertę lub prześlij swoje CV.

Osobom, które ukończyły kierunki techniczne oferujemy możliwość nabycia praktycznej wiedzy z zakresu projektowania i konstrukcji maszyn, automatyki przemysłowej, obróbki skrawaniem czy prefabrykacji szaf sterowniczych.

Chemicy mogą zgłębiać wiedzę odnośnie bezpieczeństwa chemicznego, zastosowania rozporządzenia REACH, kontroli jakości, metod oczyszczania powierzchni oraz zjawisk zachodzących w procesie mycia z udziałem ultradźwięków.

Pozostałym osobom oferujemy możliwość rozwoju w zakresie marketingu i sprzedaży, księgowości, HR czy administracji.

Oferty pracy w NOYEN

Zakres zadań:

  • prawidłowe wykonanie detali na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej
  • właściwy dobór narzędzi skrawających, oprzyrządowania, kolejności wykonywanych operacji i zabiegów oraz parametrów obróbki
  • pisanie prostych programów z panelu operatorskiego
  • wykonywanie pomiarów, kontroli międzyoperacyjnej i końcowej
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi oraz porządku w miejscu i na stanowisku pracy
  • wykonywanie prac montażowych i uruchomieniowych dla klientów firmy (bezpośrednio u klienta oraz w hali warsztatowej firmy)
  • wykonywanie na zlecenie klienta generalnych remontów maszyn (pełne remonty maszyn u klienta lub w warsztacie firmy)
  • realizacja usług uruchomieniowych, serwisowych, demontaż i montaż maszyn i urządzeń w celu wykonania prac serwisowych i modernizacyjnych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy z maszynami CNC
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obrabiarkach konwencjonalnych (tokarka, frezarka)
  • znajomość sterowania Fanuc i/lub Heidenhain
  • praktyczna znajomość technologii, norm obróbki skrawaniem
  • umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem i aparaturą kontrolno-pomiarową
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • wysoka kultura pracy oraz kultura techniczna
  • dobra organizacja i dyscyplina pracy oraz samodzielność, zaangażowanie i dokładność
  • zdolność pracy pod presją czasu, konsekwencja w działaniu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ciekawą pracę w polskiej firmie oferującej kompletne technologie mycia przemysłowego z zastosowaniem ultradźwięków
  • możliwość szkoleń w zakresie obsługi programów
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport)

Miejsce pracy: Lublin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@noyen.com Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zapoznanie się z Informacjami podstawowymi dotyczącymi przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w NOYEN Sp. z o.o., dostępnymi pod adresem: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.)

Złóż aplikacje
ŚLUSARZ

  • wykonywanie prac ślusarskich
  • montaż podzespołów mechanicznych urządzeń
  • obróbka blach, rur, elementów hydrauliki
  • udział w montażu nowych urządzeń u klienta

Wymagania:

  • wykształcenie mechaniczne, mile widziana dokumentacja ukończenia kursów oraz referencje poświadczające doświadczenie zawodowe
  • chęć do nauki, samodzielność, zaangażowanie, dokładność.
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terytorium Polski
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze mechaniki i instalacji hydraulicznych

Oferujemy:

  • bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:rekrutacja@noyen.com

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zapraszamy na naszą stronę: www.noyen.com

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.